EŞİ, AHMET’TEN PARA KOPARMAYA ÇALIŞIYOR.

Kategori : MAGAZİN - Etiketler : - Tarih : 04 Şubat 2012 - Sayaç : 5.911 Okunma Sayısı

İhanetle suçlanan sanatçının eski nişanlısı Filiz Akbulut konuştu:

Eşi Ahmet Özhan’ın kendisini Filiz Akbulut’la aldattığını iddia eden Hatice Özhan’a jet yanıt…  Nişanlısı olduğu sanatçıdan 1984 yılında ayrılan Akbulut, ‘Ahmet’ten para koparmaya çalışıyor, o kadının akıl sağlığından şüpheleniyorum’ dedi

Ahmet Özhan’ın karısı Hatice Özhan, eşinin, evlendikleri ilk günden itibaren kendisini Filiz Akbulut’la aldattığını iddia ederek zehir zemberek açıklamalarda bulunması gündeme bomba gibi düştü. Ahmet Özhan’ın eski nişanlısı olan Filiz Akbulut, ’28 Ekim 2010 tarihinde dini nikah yapmışlar. Kanıtladığım an suç duyurusunda bulunacağım’ diyen Hatice Özhan’a yanıt verdi.

- Akıl sağlığından şüpheleniyorum, normal bir insan değil. Konuşuyor, meşhur oluyor. Ahmet Bey adına üzüldüm, onun bir misyonu var. Manevi anlamda inananları var, böyle lanse edilmesi çok çirkin. Bana göre kendisini çok küçük düşürdü bu hanım. Günahımızı almaması gerekirdi. ‘Ahmet’ten ne kadar para koparırsam, o kadar iyi’ diye düşünüyor. Kendisine tazminat davası açacağım.
- Benim bir evliliğim oldu, evli olduğum insan şimdi bana ‘Sen beni aldatıyordun’ diye sormaz mı? Delikanlı oğlum var, bana soru sorarsa ona ne cevap verebilirim. 26 yıldır birlikte olduğumuzu söylüyor. 1984′te Ahmet Bey’le nişan attık ve dostça ayrıldık. Müzik piyasasında olduğumuz için stüdyolarda merhabamız oldu. Kendisi bir yıl sonra evlendi, sonra da ben evlendim.

Bekar olsa evlenirdik
BEKAR kalsalardı Ahmet Özhan’la yeniden bir araya gelebileceklerini ifade eden Filiz Akbulut, şöyle konuştu: Aşk olabilir ama onun söylediği gibi aldatma boyutunda değil. İnsan aşkı içinde de yaşayabilir. Dostça görüştüğünde bir ilişki yaşamak zorunda mısın? Ahmet Bey evlenmemiş olsa, bekar olsa tekrar bir araya gelir, evlenirdik. Bunu kimse yargılamasın. Son dönemde onunla görüşmemiz ve arkadaşça konsere gelmesi nedeniyle tekrar bir araya geldiğimizi söylüyor.

 

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

ATATÜRK KÖŞESİ

GÜNÜN FIKRASI

___________________________________________ ___________________________________________

ARŞİVİMİZ

TRANSLATE